ŠIROM EVROPE: Šalke sa Nastasićem ne zna za poraz!

06.02.2015. 22:39
Fudbaleri Šalkea proslavljaju pogodak protiv Borusije
Fudbaleri Šalkea proslavljaju pogodak protiv Borusije / Izvor: Reuters

Minimalna pobeda trećeplasiranog tima Bundeslige, Deportivo siguran protiv Eibara.

Ekipa Šalkea upisala je novu pobedu. Matija Nastasić i njegovi saigrači su pred domaćim navijačima minimalnim rezultatom savladali Borusiju iz Menhengladbaha. Jedini pogodak na susretu viđen je već u 10. minutu kada je mrežu gostiju zatresao Barnet posle asistencije Kevina Princa Boatenga.

Reprezentativac Srbije na terenu je proveo svih 90. minuta, a interesantno je napomenuti da od kada je Nastasić pojačao Šalke ta ekipa ne zna za poraz.

U prvoj utakmici 22. kola Primere, jedanaestoplasirani Deportivo je na domaćem terenu upisao pobedu (2:0) protiv osmoplasiranog Eibara. Domaćini su poveli na početku drugog poluvremena pogotkom Pereza, a tačku na pobedu je stavio Kavaliero golom u 79. minutu.