ŠUMADIJA I ZVEZDA IGRALI ZA MILOJA: Proradio Sikimić, Mihailo kao Mihajlović

20.09.2015. 21:14
Mihailo Ristić sa Kataijem i Stojanovićem
Mihailo Ristić sa Kataijem i Stojanovićem / Izvor: MN Press

Prihod sa meča namenjen za lečenje Zvonka Milojevića.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u prijateljskoj utakmici u Aranđelovcu Šumadiju rezultatom 3:2 (2:1). Novac prikupljen od prodaje ulaznica namenjen je za lečenje slavnog golmana Crvene zvezde Zvonka Milojevića, koji je u invalidskim kolicima posle saobraćajne nesreće koju je doživeo 2007. godine.

Trener crveno-belih Miodrag Božović ukazao je šansu igračima koji nisu igrali u Jagodini od prvog minuta. Priliku je iskoristio centarfor Predrag Sikimić koji je u 11. minutu glavom postigao prvi gol za Beograđane.

Drugi gol delo je Mihaila Ristića iz slobodnog udarca sa oko 25 metara. Domaćin se nije predavao, uspeo je da izjednači rezultat, ali je Nenad Gavrić pogotkom u 80. minutu sprečio iznenađenje.

A, šta Crvena zvezda predstavlja Mičelu Donaldu pročitajte OVDE.