broken clouds
9°C
16.04.2024.
Beograd
eur
117.142
usd
110.3448
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Beograd
  • Dečani
  • Jagodina
  • Kragujevac
  • Kruševac
  • Niš
  • Novi Sad
  • Orahovac
  • Pančevo
  • Pirot
  • Priština
  • Prizren
  • Sombor
  • Subotica
  • Štrpce
  • Užice
  • Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan
Podešavanja Sačuvane vesti Pretraga Navigacija

Podešavanja sajta

Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Beograd
  • Dečani
  • Jagodina
  • Kragujevac
  • Kruševac
  • Niš
  • Novi Sad
  • Orahovac
  • Pančevo
  • Pirot
  • Priština
  • Prizren
  • Sombor
  • Subotica
  • Štrpce
  • Užice
  • Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan

ŽREB ZA LŠ: Partizan na Gibraltarce ili Farane

23.06.2014. 12:21
Piše:
Srbija Danas
Žreb u Nionu
Žreb u Nionu / Izvor: Foto: fkpartizan.rs
Partizan će igrati sa pobednikom duela Linkoln - Toršavn.

U sedištu UEFA obavljeno  je izvlačenje za prva dva kola kvalifikacija za Ligu šampiona, dok će nešto kasnije biti održano i žrebanje a Ligu Evrope.

Srpski vicešampion i ovogodišnji učesnik u kvalifikacijama Partizan igraće sa pobednikom duela koji u prvom kolu kvalifikacija igraju gibraltarski Linkoln i prvak Farskih ostrva Toršavn. Crno-beli će protivnika saznati 8. ili 9. jula kada se igraju revanš mečevi prvog kola, dok će dvomeč sa jednim od dvojepomenutih započeti 15. ili 16. jula.

PRVO KOLO (1/2. jula, uzvratne utakmice 8/9. jula)

Santa Koloma (Andora) - Banants (Jermenija)

Linkoln (Gibraltar) - Toršavn (Farska Ostrva)

La Fjorita (San Marino) - Levadija (Estonija)

DRUGO KOLO (15/16. jula, uzvratne utakmice 22/23. jula)

Bate Borisov (Belorusija) - Skenderbeg (Albanija)

Makabi Tel Aviv (Izrael) - Santa Koloma/Banants

Dinamo Tbilisi (Gruzija) - Aktobe (Kazakstan)

Zrinjski (Bosna i Hercegovina) - Maribor (Slovenija)

Šerif (Moldavija) - Sutjeska (Crna Gora)

Sparta Prag (Češka) - La Fjorita-Levadija

Slovan (Slovačka) - Nju seints (Vels)

Seltik (Škotska) - Rejkjavik (Island)

Kliftonvil (Severna Irska) - Debrecin (Mađarska)

Partizan - Linkoln/Toršavn

Legija (Poljska) - Sent Patrik (Irska)

Rabotnički (BJR Makedonija) - HJK Helsinki (Finska)

Dinamo (Hrvatska) - Žalgiris (Litvanija)

Ludogorec (Bugarska) - Didelanž (Luksemburg)

Valeta (Malta) - Karabag (Azerbejdžan)

Stromsgodset (Norveška) - Steaua (Rumunija)

Piše:
Srbija Danas
23.06.2014. 12:21