NEVIĐENA DRAMA U GRUPI F: Najveća senzacija u istoriji Mondijala! (FOTO+VIDEO)

27.06.2018. 15:46
utakmica
utakmica / Izvor: Reuters

Sjajan fudbal.

Najveće iznenađenje u dosadašnjem toku prvenstva. Neviđena drama na Mondijalu viđena je na utakmicama grupe F. Korejci su Nemce poslali kući sa dva gola u nadoknadi vremena, dok su Šveđani potpuno zasluženo, sjajnom partijom i sa tri postignuta gola obezbedili mesto u nokaut fazi. Panceri su prvi put posle 80 godina otišli kući pre osmine finala! Šveđani idu u nokaut fazu sa prvog mesta, dok će Meksiko kao drugoplasirani nastaviti takmičenje.

ČITAVA RUSIJA ĆE NAVIJATI ZA SRBIJU! Ambasador Aleksandar Čepurin poslao moćnu poruku "orlovima"!

KOLCE ILI SAMBA? Krstajićevi Orlovi spremaju svilen konac za moćni Brazil

STIŽE U MOSKVU: Muslin dolazi na meč Srbija - Brazil

KRAJ UTAKMICA

90+6. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL za Koreju! Panceri poslati kući sa poslednjeg mesta na tabeli.

90+3. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL za Koreju! Nakon gledanja VAR-a utvrđeno je da ofsajda nema, jer je Kros dodao loptu korejskom igraču. Nemci idu kući!

88. minut - Kros je imao šansu da bude ponovo heroj, međutim njegov šut sjajno zaustavlja golman Korejaca.

87. minut - Kakva šansa za Hjumelsa, sjajan centaršut iskoristio je štoper Bajerna, šutirao je glavom ali lopta je otišla preko prečke. Panceri sve nervozniji, pred eliminacijom su.

85. minut - Potpuna inicijativa Pancera, treba im gol za prolaz u nokaut fazu i pokušaće sve da urade da dođu do njega.

81. minut - Najbolja prilika za Meksikance, Ćićarito je sjajno primio loptu na grudi posle centaršuta i neverovatno je šta je promašio.

nemacka
nemacka / Izvor: Reuters

80. minut - Imali su Korejci kontru tri na dva, međitom neverovatno je kako nisu bolje iskoristili ovu sjajnu šansu.

79. minut - Son je imao šansu i to kakvu. Šutirao je sa leve strane kapiten Korejaca Son, međutim lopta je prozujala pored leve stative.

74. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL za  Švedsku!! Veliki kiks Velaskeza, prosledio je loptu u svoju mrežu! Kakva drama u grupi F do samog kraja.

71. minut - Gomez je bio u šansi, lai nije iskoristio sjajno ubacivanje sa desne strane, bez golova i dalje u Kazanju.

66. minut - Mogla je Koreja do gola, Mun je solo akcijom probio međutim spetljao se u završnici.

62. minut - GOOOOOOOOOL za Švedsku! Sa bele tačke pogodak postiže Grankvist. Opasno se zakuvalo!

60. minut - Penal za Švedsku!

58. minut - Umesto Kedire, ulazi Gomez. Joakim Lev pojačava napad, sad tek kreće pravi fudbal.

56. minut - Ko izlazi iz igre zbog povrede. Menja ga Vang. Na drugoj utakmici Larson izlazi iz igre takođe zbog povrede, u igri Anderson.

52. minut - Verner je imao sjajnu šansu za Nemce, lopta je proletela pored leve stative.

51. minut - GOOOOOOL za Švedsku! Augustinson je strelac, trenutno sa ovakvim stanjem, Švedska bi išla u nokaut fazu.

48. minut - Kakva prilika za Nemce, najbolja na meču. Leon Gorecka je sjajno šutirao glavom, međutim golman sjajno brani.

POČELO JE DRUGO POLUVREME

Kraj prvog poluvremena - Bez golova u prvom delu igre

45+2. minut - Odlična šansa za Berga, međutim napadač Švedske pogađa spoljni deo mreže.

40. minut - Hjumels se spetljao u kaznenom prostoru nakon kornera koji je izvela Nemačka, nije uspeo da sprovede loptu u mrežu. U Jekaterinburgu Vela je imao šansu, pucao je sa ivice šesnaesterca, lopta prolazi iznad prečke.

39. minut - Verner je bio u dobroj prilici, međutim njegov šut je izblokiran i lopta odlazi u korner.

33. minut - Opet šansa. Berg glavni akter, lopta završava iznad prečke.

31. minut - Šansa za šansom u Jekateribnurgu. Sjajna prilika za Šveđane, šut sa nekoliko metara pod prečku, Očoa je maestralno reagovao.

30. minut - Ćićarito je igrao rukom u kaznenom prostoru, sudija posle gledanja VAR-a pokazuje samo na korner!

27. minut - Larson zarađuje žuti karton i ukoliko Švedska prođe u nokaut fazu, neće igrati.

25. minut - Son je bio u šansi koja je mogla doneti prednost Koreji, međutim šut je proleteo iznad prečke.

22. minut - Odličan fudbal u Jekaterinburgu, šanse na sve strane.

utakmica

19. minut - Najbolja prilika na meču za Korejce! Posle slobodnog udarca, Nojer nije bio siguran i u poslednjem trenutku izbacuje loptu ispred Suna.

18. minut - Kakva prilika za Meksikance niotkuda! Greška defanzivaca Švedske, Karlos Vela je sjajno pokušao šutem sa 20-ak metara međutim lopta prolazi tik uz stativu.

17. minut - Švedska deluje mnogo ozbiljnije i za sada je bolji rival od Meksika.

14. minut - Dobra je to prilika bila za Nemce, nakon što su imali situaciju četiri na tri međutim od svega samo korner.

12. minut - Švedska ozbiljno preti, sjajan pokušaj Markusa Berga makazicama nakon kornera međutim lopta je završila pored leve stative. Sreća za Meksikance.

utakmica

9. minut - Prvi žuti karton na meču zaradio je Korejac Jung.

6. minut - Forsberg je imao sjajnu šansu za Šveđane, pucao je iz slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca, lopta je išla pod prečku ali je Očoa sjajno intervenisao.

2. minut - Prilika za Švedsku. Prvo uzbuđenje na stadionu Jekaterinburgu. Lopta je pala u kaznenom prostoru Meksika, ali nije stigla do Ole Toivonena.