11:0! Da li je MOGUĆE? Borjan ovo nije video (VIDEO)

30.03.2021. 09:27
Milan Borjan
Milan Borjan / Izvor: MN Press

Istorijska pobeda.

U okviru drugog kola kvlafikacija za Svetsko prvenstvo Severne i Centralne Amerike Kanda je sa 11:0 demolirala Kajmanska ostrva.

ŠTA ĆE REĆI NA MARAKANI: Golman Zvezde primio PRESMEŠAN autogol, ceh je platio TRENER (VIDEO)

IZNENADA: Zvezda BOGATIJA za milion evra!

OVAJ ČOVEK JE CAR: Mbođ POSETIO reprezentativce Srbije! Sačekao ga je njegov brat Gruja (FOTO)

Kanada je  najveću pobedu u svojoj istoriji. Pred selekcijom “javorovog lista” pala su Kajmanska ostrva 11:0. Kanađani su poveli golom Staringa u šestom minutu. Napadač Bešiktaša Larin je u 13. minutu pogodio za 2:0. Na 3:0 u 25. minutu poviso je Voterspun. Samo dva minuta kasnije sa penala pogodio je Dejvis – 4:0. U 33. minutu bilo je 5:0, a strelac je bio Kaje. Do kraja prvog dela igre na 6:0 povisio je Džonston.

U 63. minutu Kaje je povisio na 7:0. Kavalini je u 68. minutu pogodio za 8:0. Kaje je u 72. minutu promašio sa penala šansu za het-trik. Ipak, kompletirao ga je Kavalini golovima u 74. i 76. minutu za 11:0. Pre ta dva gola u listu strelaca se “upisao” Dejvis u 73. minutu.

Kapitena Crvene zvezde Milana Borjana nije bilo u protokolu. Po informacijama koje stižu iz Kanade Atiba Hačinson i on su ranije pušteni da se vrate u svoje klubove.

Da li je reč o dogovoru sa selektorom, lakšim povredama ili samo nezadovoljstvom partijom koju su dva igrača pružila protiv Bermuda ostaje “misterija”. Milan Borjan je tako prešao hiljade kilometara da bi odigrao samo jedan od dva meča za selekciju Kanada.