AJAKS IZGUBIO OD ATALANTE: "Kopljanici" se sele u Ligu Evrope, Tadić i družina mogu na Crvenu zvezdu

09.12.2020. 21:43
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Profimedia

Gigant iz Amsterdama razočarao navijače.

Fudbaleri Ajaksa poraženi su rezultatom 1:0 od Atalante u poslednjem meču grupne faze Lige šampiona. "Kopljanici" su porazom od italijanskog kluba ispali iz prestižnog takmičenja, pa će na proloće igrati u Ligi Evrope gde će na žrebu jedan od mogućih protivnika biti Crvena zvezda.

„LUDILO“ U GRUPI B – Četiri ekipe se bore za prolaz dalje, a OVDE te čeka NAJJAČI BONUS IKADA

SRBIJA DOBILA RIVALE U KVALIFIKACIJAMA ZA EP: Albanija, Makedonija... Naša mladost na iskušenjima

UH, OVO JE BOLELO: Zvezdin napadač PAO na aerodromu - igrao se kolicima i udario glavom! Samo da se nije povredio... (VIDEO)

Neverovatno loš rezultat Ajaksa u meču u kom su morali da idu na sve ili ništa. Oni su bili previše oprezni, prvih 45 minuta bili su gotovo neprimetni i utonuli u san zajedno sa Atalantom kojoj je takav rezultat odgovarao.

Jedini gol na meču viđen je u 85. minutu, a strelac je bio Luis Murijel.

U ovom terminu je odigrana još jedna utakmica grupe D, a to je susret Liverpula i Mitjilanda koji je praktično bio revijalnog karaktera. Ipak, na ovom susretu su viđena dva gola. Prvi je postignut već u prvom minutu, kada je posle 55 sekundi mrežu danskog tima zatresao Mo Salah, pa kasnije nije bilo golova u prvom poluvremenu.

Domaćin je do izjednačenja stigao sa bele tačke u , precizan sa 11. metara bio je Aleksandar Šolc u 62. minutu.