MA DA! Het-trik Aleksandra Mitrovića, ovaj čovek je MEHANIZAM ZA GOLOVE - sada je Vlahović asistirao (VIDEO)

24.09.2022. 22:07
Mitro
Mitro / Izvor: Foto: dubz printscreen
Kralj.

Aleksandar Mitrović je nezaustavljiv. Rasni srpski napadač je postigao het-trik protiv Švedske već u 50. minutu.

(SASTAVI) PIKSI SA DVOJICOM U NAPADU: Neobična odbrana, na golu Vanja - vrlo zanimljiva postava

MITROGOL, KO DRUGI! Srbija previše jeftino primila gol, a onda se izvio naš gorostas i glavom uzvratio (VIDEO)

TADIĆ - MITROVIĆ! MOGU I VEZANIH OČIJU: Aleksandar Veliki doneo prednost Srbiji (VIDEO)

Posle dva pogotka u prvom poluvremenu, popularni Mitrogol je savladao Olsena i na startu drugog.

Odlično ga je proigrao Dušan Vlahović, a sjajnom špicu kakav je Mitrović nije bilo teško da zatrese mrežu. Srbija je povela 3:1.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako Svetislav Pešić priča anegdotu o Milanu Guroviću iz Indijanapolisa