109.8288

ALEKSIĆEVA MAJSTORIJA PO SNEGU: Pogledajte fenomenalan slobodnjak srpskog fudbalera (VIDEO)

16.01.2021. 17:40
Povremeni reprezentativac Srbije već nekoliko utakmica igra na vrhunskom nivou.

U nekarakterističnom, snegom prekrivenom Istanbulu, Bašakšehir je dočekao Sivas u okviru 19. kola, a raspoloženo izdanje Danijela Aleksića krunisano je vodećim golom koji je bio dovoljan da šampion Turske na svom terenu, osvoji samo bod - 1:1.

Imaš 1500 razloga da klikneš, a samo 1 klik je dovoljan za KEŠ ISPLATU!

DA LI JE BIO PENAL? Siniša Mihajlović konačno slavio, ali cela Italija se pita SAMO JEDNO (VIDEO)

LALATOVIĆ KOMBINOVAO, VOJVODINA ISPUSTILA POBEDU: Remi "stare dame" u prvom pripremnom meču (VIDEO)

Srpski internacionalac koji već nekoliko utakmica igra na vrhunskom nivou je u 38. minutu iz slobodnog udarca matirao golmana gostiju. Loptu sa samog ruba šesnaesterca Aleksić je poslao u nebranjeni deo mreže i doneo vođstvo Bašakšehiru.

Radost domaćina trajala je četiri minuta, a Sivas je odgovorio preko Hakana Arslana. Ofanzivac gostiju dobro je reagovao pred golom rivala nakon što je Maks Gradel iskoristio grešku rivala, oduzeo loptu i poslao je u peterac.

Branilac titule deleko je od prošlosezonske pozicije i posle 18 kola ima šest pobeda, pet remija i sedam poraza. Sa druge strane, Sivas je po pet puta slavio i gubio, dok je osam puta odigrao nerešeno.