RUTINSKI: Tandem Lemar-Suarez UNIŠTIO Barselonu

02.10.2021. 22:52
FK Atletiko Madrid
FK Atletiko Madrid / Izvor: Reuters

Još jedno bledo izdanje Katalonaca.

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Barselonu 2:0 u derbiju osmog kola La lige.

PREMIJER LIGA: Verner spasio Čelsi, minimalac Lidsa

SERIJA A: Lokateli rešio derbi Dela Mole

BUNDESLIGA: Blickrig Lajpciga srušio Bohum

Ovo je bila poslednja utakmica današnjeg programa, a Jorganžije su povele u 23. minutu. Posle dodavanja Suareza, Lemar je izašao jedan na jedan sa Ter Štegenom i mirno poslao loptu preko golmana Barselone.

Drugi gol, isti protagonisti, samo su zamenili uloge. Lemar je paker, a Suarez postiže pogodak protiv svog bivšeg kluba. Nije se radovao Urugvajac iz poštovanja prema vremenu provedenom na Nou Kampu.

Drugo poluvreme je proteklo u držanju lopte Barselone, kruženju oko šesnaesterca Atletika. Imao je Kutinjo odličnu priliku sredinom poluvremena, ali mu je Jan Oblak uhvatio živu loptu. To je bila i jedina situacija vredna pažnje u drugih 45 minuta.

Atletiko se pobedom izjednačio sa Realom na prvom mestu i u dobrom raspoloženju ide na repezentativnu pauzu.

Dok se s druga strane, ovim porazom još više drma klupa Ronalda Kumana. I čini se da je pitanje dana kada će mu biti uručen otkaz.

Pogledajte kako izgleda Viki Odintcova, devojka Luisa Hamiltona.