6°C
18.04.2024.
117.14
110.2702

ALBINA GOLČINA, ALVEŠOV ŠOU: Barsa patosirala Atletiko, na Kamp Nou palo ŠEST GOLOVA (VIDEO)

06.02.2022. 18:25
Dani Alveš
Dani Alveš / Izvor: Reuters
Strašan meč.

Fudbaleri Barselone savladali su Atletiko Madrid 4:2 (3:1), u meču 23. kola španske La Lige.

GROBARI KUNU SVOJU SUDBU: Srpski fudbalski as ima najegzotičniju devojku, ali NEĆE DOĆI u Partizan! Sve izneto u javnost (FOTO)

SMS NEĆE DA RATUJE: Navijači imaju problem sa klubom, ne sa igračima

MENJA SE FORMAT LIGE ŠAMPIONA? Moguće je, ali ne pre sezone 2024/25

Atletiko je poveo već u osmom minutu. Nekadašnji as Barse Luis Suarez sjajno je u šesnastercu pronaša Karaska, koji je je zakucao loptu u donji levi ugao.

Međutim, radost Madriđana je trajala samo dva minuta. Đordi Alba je natrčao na jednu loptu i sjajnim udarcem je poslao u rašlje za 1:1. Nije tu Barsa stala. Mladi Gavi u 21. minutu je udarcem glavom, doneo vođstvo Kataloncima.

Pre i posle njegovoj gola dve dobre šanse je proopustio Žoao Feliks. Kazna je stigla dva minuta pre kraja poluvremena. Štoper Arauho se najbolje snašao posle gužve u kaznenom prostoru Madriđana i doneo Barsi dva gola viška na poluvremenu.

Centralna figura drugog poluvremena bio je Dani Alveš, koji je postigao gol u 49. minutu za 4:1, a kasnije u 69. minutu je isključen i tako je 38-godišnjak uspeo da zatrese mrežu, asistira i dobije crveni karton za nepunih 70 minuta u derbiju.

Luis Suarez smanjio je u 58. minutu i prekinuo golgeterski post dug osam utakmica, ali Atletiko nije uspeo da se vrati u meč.