20°C
16.05.2024.
117.1192
107.5969

BAVARCI OSTALI KRATKIH RUKAVA: Borusija osvojila Superkup Nemačke trijumfom nad Bajernom (VIDEO)

03.08.2019. 22:29
FK Borusija Dortmund
FK Borusija Dortmund / Izvor: Reuters

Rutinska pobeda.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda osvojili su Superkup Nemačke pobedom nad minhenskim Bajernom od 2:0. Utakmica se igrala na Signal Iduna Parku, pa je Borusija imala veliki vetar u leđa sa tribina, a radost navijačima doneli su Pako Alkaser i Džejdon Sančo.

PROBUŠIO MREŽU: Tadić smestio loptu u RAŠLJE, ali ni to nije pomoglo Ajaksu (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina PETARDOM ispratila Građevinare

SOLSKJER PRESUDIO: Napadač ne dolazi u Junajted, problem su godine (FOTO)

Posle prvog poluvremena u kom nije bilo golova, drugo je otvoreno na sasvim drugačiji način. Već u trećem minutu nastavka Pako Alkaser je savladao Manuela Nojera preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora posle lepog prodora i dodavanja Džejdona Sanča.

Upravo Sančo je postavio konačan rezultat u 69. minutu utakmice kada je povukao kontranapad Milionera i posle soloprodora smestio loptu iza Nojerovih leđa.

Pogledajte kako izgleda Rakel Jakob, devojka golmana Porta Žozea Saa.