14°C
01.05.2024.
117.1117
109.3684

BAVARSKA MAŠINA MELJE LI MELJE: Rivalu ne pomažu ni DVA penala, a ON je prosto NEZAUSTAVLJIV (VIDEO)

26.10.2019. 18:03
FK Bajern Minhen
FK Bajern Minhen / Izvor: Reuters

Nova pobeda lidera Bundeslige.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su Union Berlin na "Alijanc Areni" sa 2:1(1:0). Golove za Bavarce postigli su Pavar u 13. i Robert Levandovski u 53. minutu, što je Poljaku neverovatan 13. gol na tek osam bundesligaških mečeva. Gosti su smanjili iz penala, preko Poltera u 86. minutu, a zanimljivo je da je klub iz prestonice Nemačke propustio šansu da realizuje još jedan penal koji je promašio Anderson u 58. minutu utakmice.

PAVLOVIĆ MERKA EVROPSKO PROLEĆE: Mladi štoper Partizana o tituli, ličnim planovima i KLJUČNOM meču sezone

MILICA - SRPSKA UZDANICA: Ne ŽELI da obeća MEDALJU u Tokiju, ali je OČEKUJE! Zbog ljubavi Dunav zamenila Savom

POSLE PETARDE U SURDULICI: Milojević istakao JEDNU stvar koja mu se dopala

Detalje sa meča u Minhenu možete da pogledate u videu.

Veliki derbi odigran je u Gelzenkirhenu, gde su Šalke i Borusija Dortmund razočarali sve remiziravši bez golova. Lajpcig je poražen u Frajburgu (2:1), dok je Hofenhajm savladao Hertu u Berlinu sa 3:2.

Posle devet odigranih kola Bavarci su lideri Bundeslige sa 18 bodova, jednim više od Frajburga, a dva od "Milionera".

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Milica Tasić.

POSLE USPEŠNE MMA KARIJERE: Dušan Džakić UŽIVA u penziji, ali će se uskoro oprobati u NOVOJ ulozi

JOŠ JEDNOM SA BELE TAČKE: Zvezdi dosuđen i DRUGI penal u Surdulici (VIDEO)

SRAM VAS BILO! Obradović POBESNEO kao nikada do sad, evo zbog čega ga je SRAMOTA (FOTO)

MORAČA POD KLJUČEM: ABA liga KAZNILA Budućnost iz BIZARNOG razloga

PRED DOLAZAK SPARTAKA: Savo pričao o zalaganju, Kustinim rečima, POVREDI Markovića i navijačima!