BEZ SPEKTAKLA U VELIKOM DERBIJU: Kimih UTIŠAO Italijane! Crnogorci stigli do TRI BODA

Ove subote odigrani su preostali mečevi prvog kola Lige nacija 2022, a veliki derbi igran je na stadionu "Renad Del Ara" u Bolonji između Italije i Nemačke.

ZAPALI LETO SA 10 MILIONA

LIGA NACIJA: Mađari ŠOKIRALI Engleze! Bosna se IZVUKLA u poslednjem minutu

IZNENAĐENJE U JEREVANU: Jermenija šokirala Republiku Irsku

Na meču koji je sudio srpski sudija Srđan Jovanović, aktuelni šampion Evrope - Italija, povela je tek u 70. minutu meča kada je mrežu Manuela Nojera zatresao Pelegrini.

Međutim, radost italijana nije dugo potrajala, samo tri minuta kasnije Džošua Kimih je utišao stadion kada je postigao gol za izjednačenje i konačan rezultat na ovom susretu - 1:1.

U drugom meču Lige B, na stadionu "Pod Goricom" u Podgorici, svoje prve bodove upisala je reprezentacija Crne Gore večerašnjom pobedom na selekcijom Rumunije rezultatom 2:0.

Nakon egal partije u prvom poluvremenu, bedem je probio Maruša u 66. minutu na sjajnu asistenciju Haksabanovića.

Svaku tenziju na meču otklonio je Vukčević u 87. minutu meča kada je postavio konačan rezultat i zagarantovao prva tri boda u Ligi nacija svojoj reprezentaciji.

Reprezentacija Turske je na domaćem terenu uspela da savlada Farska ostrva rezultatom 4:0 a golove su postizali redom Under, Dervišoglu, Dursun i Demiral.

Najnovije vesti iz sveta fudbala možete naći OVDE.