"Biće diskusije oko svega toga" Blagojević VRLO nezadovoljan sudijom
Partizan je propustio veliku priliku u borbi za drugo mesto, pošto je u 5. kolu plej-ofa Superlige Srbije na svom terenu odigrao 1:1 protiv OFK Beograda.
Posle meča je sud dao trener crno-belih Srđan Blagojević.
Imao je opširno izlaganje.
- Mi smo jako dobro počeli, poveli smo rano. Igrali smo sa velikim samopouzdanjem kako smo zamislili, imali smo plan igre. Znali smo kako će OFK da se brani, imali smo prilika. Onda ta situacija na 16 metara kad je OFK dobio penal, biće za diskusiju, kao i mnoge danas. Neću ništa o tome. Kao i ova sa Polterom, biće diskusije oko svega toga. Poremetila nas je, ubacila u nervozu i iz pune kontrole smo primili gol. Onda smo početkom drugog poluvremen ispoljili tu nervozu, nestrpljivost u građenju akcija i došlo je do grešaka. Nastavili smo sa željom da dobijeom utakmicu. Igrači su pružili maksimum, falila je dobra završnica da postignemo jedan gol. Do toga nije došlo, razočarani smo jako. Vidim to i na licima igrača, nažalost, tako je završeno - rekao je Blagojević.
Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.