19°C
01.05.2024.
117.1117
109.3684

BOMBAAAAA: Kakva GOLČINA Račića! Bivši igrač Zvezde PONIZIO jednog od najboljih golmana na svetu (VIDEO)

24.01.2021. 21:49
Uroš Račić
Uroš Račić / Izvor: Foto: Streamja/SD ilustracija

Pogodak karijere.

Fudbaleri Atletika savladali su Valensiju rezultatom 3:1 u meču 20. kola La lige, ali je duel u Madridu obeležio spektakularan gol Uroša Račića u 11. minutu.

PRVI KAZINO MILIONER U 2021! Pogledaj ovo "ludilo" i preuzmi BESPLATNE SPINOVE

SINIŠA KIPTIO OD BESA: Mihajlović posle poraza u Torinu OTKRIO šta ga je IZNERVIRALO

DELIJE SLAVE NA TVITERU: Evo ko je PRELOMIO derbi i koga je Lojd NAPRAVIO ženskom!

Bivši igrač Crvene zvezde i portugalskog Familikaa odapeo je "strelu" ka jednom od najboljih golmana sveta Janu Oblaku i sa preko 35 metara udarcem levicom zatresao mrežu Madriđana. Ipak, samo 12 minuta kasnije, Žoao Feliks doneo je izjednačenje Atletiku.

Uživajte u majstoriji Uroša Račića.

Do kraja meča, domaćin je postigao još dva gola, preko Suareza (54.) i Koree (72.) na dodavanje Ljorentea, pa su Jorgandžije i posle ove runde ostale na liderskoj poziciji sa 47 bodova, sedam više od drugoplasiranog Reala.

Pogledajte kako izgleda poznata ruska navijačica Marija Liman.