18°C
26.05.2024.
117.1154
108.3399

HALAND = MAŠINA: Ovaj dečko je rođen za jedno - davanje golova! Borusija je u četvrtfinalu Lige šampiona (VIDEO)

09.03.2021. 23:05
Erling Haland
Erling Haland / Izvor: Reuters

Fantastična predstava još jednom.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su u revanšu osmine finala odigrali u Dortmundu 2:2 protiv Sevilje, ali su u prvom meču slavili u gostima 3:2.

SRCE SRBIJE! Španci sa tzv. Kosovom po posebnim pravilima - gosti bez himne i zastave!

OŠTAR KONTRAUDAR TZV. KOSOVA: "Nećemo na teren!" Španci im ne daju himnu i zastavu - "Nepravedni su"

MISTERIJA SMRTI LEGENDARNOG ŠVAJCARCA: Preminuo u julu 2020, vest saopštena danas

Dvomeč Borusije i Sevilje protekao je u znaku norveške gol mašine Erlinga Halanda. Posle dva gola u Sevilji, isti učinak imao je i u Dortmundu, a treći mu je poništio VAR.

Time je Haland došao do brojke od 20 golova u Ligi šampiona i postao je igrač kome je to najbrže pošlo za rukom, jer je uspeo u samo 14 utakmica, čak 10 manje od prethodnog rekordera Harija Kejna.

Sevilja je smanjila preko El Nesirija koji je realizovao penal u 68. minutu, a isti igrač je u petom minutu nadoknade doneo i konačnih 2:2.