BUNDESLIGA: Kostić za pobedu Hamburgera, Bajern ponizio Dortmund (VIDEO+FOTO)

04.11.2017. 19:55
Filip Kostić
Filip Kostić / Izvor: Profimedia

Jedanaesto kolo.

Filip Kostić je golom doprineo izuzetno važnoj pobedi Hamburgera protiv Štutgarta (3:1), kojom je klub pobegao sa dna tabele, dok je u Klasikeru Bajern kao gost pregazio Borusiju u Dortmundu (3:1) i najavio osvajanje nove titule prvaka Nemačke.

PARTIZAN DONEO VAŽNU ODLUKU PRED DERBI: Grobari će biti oduševljeni tom informacijom

DIREKTOR MASTERSA U PARIZU SVE ŠOKIRAO: Novak igra samo levom rukom (FOTO)

Krstić je odličnu partiju krunisao golom protiv bivšeg kluba. Bio je to prvi gol Kragujevčanina ove sezone, koji nije proslavio iz poštovanja prema klubu u kojem je započeo karijeru u Nemačkoj. Kostić je imao odličnu priliku i u 76. minutu, ali je njegov pokušaj zaustavio golman. Minut kasnije ponovo je zapretio, ali je šutirao pored gola.

U NEDELJU JE DERBI KOLA: Radnički DESETKOVAN protiv Zvezde (FOTO)

PARTIZAN BRZO REAGOVAO: Uložena žalba na Tošićev žuti karton (FOTO)

Bajern je bio nemilosrdan prema Borusiji ubedljivo je pobedio usred Dortmunda. Domaće je načeo Arjen Roben, a dotukao njihov bivši igrač, Robert Levandovski. Na 3:0 povećao je bek Bavaraca Dejvid Alaba, dok je konačan rezultat postavio defanzivac domaćih Mark Bartra.