Ove subote odigrane su utakmice četvrtog kola nemačke Bundeslige.

PARTIZAN NAJAVIO BOMBU: On je taj koji je broj 1!

ZVANIČNO JE! Lalatović više nije trener Borca iz Banjaluke

NOVI ODLAZAK IZ ZVEZDE: Raskinuo ugovor i potpisao za Kaljari!

Ekipa Borusije iz Dortmunda se vratila na pobednički kolosek i posle poraza od Verdera u prošlom kolu pobedila Hertu u Berlinu sa 1:0.

Dodavanje Ozdžana u 32. minutu iskoristio je Antoni Modeste koji je doneo pobedu "milionerima" nakon što su zajedno ovog leta stigli iz redova "jarčeva".

Lajpcig je savladao Volfsburg sa 2:0, "bikovi" su na domaćem terenu poveli u petom minutu golom Kristofera Nkunkua sa penala u petom minutu, da bi isti fudbaler postavio konačan rezultata u 90. minutu.

Bajer Leverkuzen bio je ubedljiv u Majncu gde je bilo 3:0 za goste bez obzira što su "farmaceuti" meč okončali sa dva igrača manje pošto je u 77. minutu isključen Hinkapi, a u finišu i Baker.

Sve je bilo gotovo posle prvih 45 minuta, domaćina je načeo Palasios u 29, da bi nakon toga usledila kanonada Džeremija Frimponga sa dva gola u 39. i 41. minutu.

Union iz Berlina naneo je težak poraz Šalkeu i to u Gelzenkirhenu gde je na kraju bilo 6:1 za klub iz prestonice.

Poveo je gost golom Torsbija u šestom minutu, da bi u 31. Šalke izjednačio zahvaljujući Bulteru sa penala. Usledio je potop "rudara" koji su nagovestili Beker u 36. minutu i Haberer u finišu prvog poluvremena.

Odmah na početku drugog pogodio je Beker, da bi tačku na bruku Šalkea stavio Mihel golovima u 87. i 90. minutu.

Hofenhajm je minimalnim rezultatom svladao Augsburg kod kuće, strelac jedinog pogotka bio je Gajger u 39. minutu.