15°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

LUD DEBI MARKA NIKOLIĆA: 3 crvena kartona, kramponi u koži, GOLČINA za POBEDU i PROMAŠEN penal u 95.

21.06.2020. 19:57
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: Foto: Youtube printscreen/World Football Javo HD - MN Press

Bivši strateg Partizana je imao uspešan start u ruskom fudbalu...

U okviru 23. kola ruske Premijer lige izabranici Marka Nikolića savladali su Orenburg sa 1:0.

Marko Nikolić je na klupi nasledio legendu kluba Jurija Sjomina zbog čega su navijači već u 20. minutu napustili stadion u znak protesta. Navijači su nezadovoljni takvim potezom uprave kluba zbog svega što je Sjomin učinio za Lokomotivu, pa nekadašnji trener Rada i Vojvodine nije imao prijateljsku dobrodošlicu.

Deponuj putem iPay i preuzmi bonus 10%

BOMBA - NIJE PRODUŽIO UGOVOR: Pored Luke Jovića, JOŠ JEDAN srpski reprezentativac u dresu Milana?

UŽAS - PUCANO IZ AUTOMATSKE PUŠKE NA DELIJE: Ima ranjenih navijača! Preneli ih u bolnicu

Ipak, srpski trener još jednom je dokazao da se dobro snalazi u uslovima totalnog naboja.

-Nemamo vremena da pravimo model igre ispočetka. Koristićemo ono što je Lokomotiva do sada igrala, uz manje korekcije. Za sve nas je važno da se plasiramo u Ligu šampiona sledeće sezone - kazao je Nikolić uoči utakmice.

Vodeći, a ujedno i jedini pogodak, delo je Mirančuka u 27. minutu. Zategao je "levicu" sa ivice šesnaesterca i pogodio gornji levi ugao.

Igrači Lokomotive su do kraja utakmice imali više od igre, a u završnici je Eder promašio penal (u 94. minutu) za ubedljiviji trijumf.

Viđena su i tri crvena kartona. Najpre je igrač domaćih Žemaletdnov dobio drugi žuti karton zbog oštrog starta, a kasnije su dva fudbalera Orenburga isključena.