20°C
29.05.2024.
117.1153
107.9304

BURNO U SUBOTICI: Penal, pa dva crvena za Borac! Čačani hteli da NAPUSTE utakmicu (VIDEO+FOTO)

19.11.2017. 19:11
Fudbaleri Borca iz Čačka
Fudbaleri Borca iz Čačka / Izvor: MN Press

Spartak u dramatičnoj utakmici slavio sa 3:1.

Utakmica između Spartaka iz Subotice i čačanskog Borca prekinuta je u finišu prvog poluvremena, jer gostujući igrači nisu želeli da nastave susret.

BOLJA I OD TRI BODA: Detalj koji je svima PROMAKAO, a sve u Ivanjici ostavio je bez daha (FOTO)

TAKO TO RADI JOVELJIĆ: Pogledajte svih ŠEST golova Zvezdinog Bastena (VIDEO)

Novi cirkus u srpskom fudbalu! Prema pisanju portala Hot Sport, skandal se dogodio u finišu prvog poluvremena kada je glavni arbitar Milan Ilić dosudio penal za domaći tim.

Milan Ilić
Milan Ilić / Izvor: MN Press

To je izazvalo burnu reakciju gostujućih fudbalera, a kada je sudija Ilić, verovatno zbog prigovora za samo minut isključio dvojicu fudbalera Borca, usledio je prekid jer gostujući igrači nisu želeli da nastave utakmcu.

Međutim, susret je nastavljen posle desetak minuta. U trenutku kada je nastao haos Borac je vodio 1:0, ali su domaći izjednačili sa bele tačke.

U nastavku su Subotičani iskoristili brojčanu prednost i lako došli do pobed od 3:1.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.