16°C
30.04.2024.
117.1205
109.1422

CRNO-BELI DOMINIRALI U SLOVENIJI: Partizan ima novu zvezdu tima! Ovakav gol skoro nije viđen (VIDEO)

30.06.2021. 20:54
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan

Prva pobeda na pripremama.

Ekipa beogradskog Partizana uspešno je nastavila pripreme u Sloveniji. Nakon prvog pripremnog meča i remija sa Murom (2:2), izabranici Aleksandra Stanojevića savladali su slovenačku ekipu Kopar rezultatom 3:0.

PANIKA U PARTIZANU: Ključni Stanojevićev igrač napustio teren zbog povrede!

ZATIŠJE PRED BURU: Partizan nije odustao od strelca 14 golova (FOTO)

NAPADAČ NAPUSTIO PARTIZAN: Već je POTPISAO za novi klub

Dominirao je Partizan u prvom poluvremenu, međutim ništa manje značajne nisu bile ni šanse slovenačke ekipe.

Crno-bele je najpre zabrinula povreda Bibrasa Natha koji je ostao nekoliko minuta na travi nakon grubljeg starta protivničkog fudbalera. Ipak, Izraelac je odlučio da ostane na terenu, međutim po njegovom kretanju moglo se videti da je povreda ipak jača. Stanojević ga je izveo iz igre u 21. minutu.

Uspeli su crno-beli da se oporave i nakon izostanka kreatora igre a prvi pogodak postigao je mladi Marko Milovanović u 41. minutu nakon sjajno ukradene lopte i asistencije sve boljeg Nemanje Jovića.

U drugom poluvremenu crno-beli su delovali dosta organizovanije, preciznije, u 57. minutu Lazar Marković je sjajno driblao na ivici kaznenog prostora da bi uposlio Živkovića koji je asistirao Milovanoviću koji je sa ivice peterca petom, iz okreta, zatresao mrežu protivnika po drugi put na meču.

Nekoliko minuta kasnije mrežu slovenačkog tima zatresao je i povratnik među crno-bele, Danilo Pantić koji sjajan sprnt i prodor krunisao golom sa distance za konačnih 3:0.