21°C
11.05.2024.
117.1305
108.6856

POTOP TRAJE: Balogun bolji od trojice Zvezdinih igrača u skoku - 3:0 poveli Škoti (VIDEO)

10.03.2022. 22:23
Gol
Gol / Izvor: Foto: RTS printscreen/MN Press

Sve ide od ruke domaćima.

FK Crvena zvezda igra osminu finala Lige Evrope protiv Glazgov Rendžersa.

IZNENAĐENJE: Fudbaleri Zvezde izašli na teren u Glazgovu, sačekala ih moćna poruka (VIDEO)

SAVIĆ PRIČAO O GLAZGOVU, PA IZNENADA - POTKAČIO PARTIZAN! "Smešan penal!" Ima želju za Ohija

ZAKUVAVA SE U ŠKOTSKOJ: Delije spremne za SPEKTAKL, pogledajte atmosferu na ulicama Glazgova (FOTO)

Nije dobro počelo na Ajbroks stadionu, poveo je Rendžers u 11. minutu golom Tavarnijea. Iz VAR sobe su javili sudiji da pogleda situaciju i on je to uradio. Dugo je gledao i presudio jedanaesterac. Tavarnije je fantastično pogodio sa bele tačke. Aleksandru Kataiju su poništena dva gola zbog ofsajda u prvih 15 minuta, a baš u 15. minutu je Morelos doneo 2:0 domaćima. Poveo je Glazgov rezultatom 2:0.

KOŠMAR NA STARTU: Zvezdi poništena dva gola, Rendžersu dosuđen penal posle VAR intervencije, pa JOŠ VEĆI ŠOK (VIDEO)

U 24. minutu je Katai sa penala imao šansu da prepolovi prednost sa bele tačke, ali 40-godišnji golman Alan Mekgregor je sjajno intervenisao i skinuo loptu. Ostalo je 2:0.

Čovek od 40 godina zaustavio Kataijev penal! Zvezdinoj 'desetki' se naređali maleri (VIDEO)

Igrao se 51. minut kada je nigerijski reprezentativac Balogun bio bolji u skoku od tri Zvezdina igrača i doneo 3:0 svom timu.