10°C
23.04.2024.
117.1661
109.9635

KAKVU SREĆU JE IMAO DOMAĆI TIM: Lopta se baksuzno odbila, Zvezda primila gol (VIDEO)

21.10.2021. 20:29
Dejan Stanković
Dejan Stanković / Izvor: MN Press
Anulirana je prednost.

Crvena zvezda u trećem kolu grupne faze Lige Evrope igra protiv Midtjilanda u gostima.

PRIDRUŽI SE NAJBOLJEM ONLINE KAZINU I POKUPI 30.000 RSD + 500 RSD ODMAH

OTKRIVENO: Dragan Pantelić NIJE primio nijednu dozu VAKCINE i ODBIO je da ode u BOLNICU

BARSA KRADE REALU NAJVEĆE POJAČANJE: Sprema se BOMBA na Nou Kampu (FOTO)

Prvo poluvreme je prošlo uglavnom u znaku domaće ekipe, nekoliko lepih šansi su propustili Danci, ali najvažnije da je Zvezdina mreža ostala netaknuta.

Onda je u 58. minutu stigla kazna u režiji Mirka Ivanića. Centrirao je Ben, jedan štoper je odbio loptu, a onda je Degenek opet vratio u opasnu zonu. Jedan štoper domaćeg tima je malo zakačio loptu, ona je došla do Ivanića koji je zakucao kroz noge golmana i pogodio mrežu. Zvezda je povela 1:0. (OVDE)

U 78. minutu ipak je do izjednačenja stigao Midtjiland. Golu je kumovao Lind koji je uputio udarac sa distance, lopta se od stative odbila pravo u noge Diru koji je pogodio nebranjenu mrežu.