ČUDO NA OSTRVU: Legenda Partizana PONIZILA Beniteza (FOTO)

11.03.2017. 18:59
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Profimedia

Smeši mu se lepo priznanje.

Veliko iznenađenje u 37. kolu Čempionšipa, priredio je Fulam. Tim srpskog menadžera Slaviše Jokanovića deklasirao je vodeći Njukasl na Sent Džejms Parku (3:1) i potvrdio da igra u sjajnoj formi, a nekadašnji trener Partizana izbio u konkurenciju, ne samo za stručnjaka meseca, već godine!

Klub sa Krejven Kotidža sve je bliži plej-ofu i učešću u baražu za plasman u Premijer ligu, budući da je protutnjao stadionom lidera Druge lige Engleske i upisao četvrti trijumf u poslednjih sedam utakmica, uz tri remija.

MENJA REPREZENTACIJU: Bivši Orlić napušta Srbiju i igraće za KOMŠIJE (FOTO)

Slaviša Jokanović
Slaviša Jokanović / Izvor: Profimedia

Za istoriju: Reprezentativac Srbije UČESTVOVAO u rušenju REKORDA starog više od POLA VEKA (VIDEO)

Bio je to čas fudbala za legendarnog Rafaela Beniteza, koji će morati dobro da se zamisli i pokuša ekspresno da oporavi ekipu, jer bi ovako težak poraz sa sobom mogao da nosi značajne posledice. Iznenađenje je najavio Tom Karni, zatresavši mrežu Karla Darloua u 15. minutu, primoravši domaćina da prerano krene u juriš.

Nešto drugačije: Ovo je nova frizura Lazara Markovića (FOTO)

Ulogu apsolutnog junaka velikog slavlja Jokanovog tima na početku drugog poluvremena preuzeo je vunderkind Rajan Sesenjon. Levi bek, rođen 2000. godine je sa dva pogotka u 52. i 59. minutu u potpunosti dotukao domaći tim, koji je uspeo preko Derila Marfija samo da ublaži poraz u završnici meča. Irski napadač je u finišu utakmice dobio priliku pre srpskog golgetera Aleksandra Mitrovića, koji je čitavu utakmicu presedeo na klupi.

CAR: Pitali su Baneta Ivanović koji je klub najbolji na svetu, a zbog njegovog odgovora Teri i Eto su plakali od smeha (VIDEO)

Fulam se ovom pobedom približio šestoplasiranom Šefildu na samo dva boda zaostatka, dok je trećeplasirani Hadersfild zahvaljujući pobedi u Brentford prišao Njukaslu na šest bodova i ima utakmicu manje, što znači da nas očekuje fenomenalna završnica Čempionšipa. Interesantan podatak da je Hadersfild jedina ekipa iz vrha tabele, koja je ostvarila pobedu.