MIROLJUBIV REZULTAT U BAČKOJ: Ratkov i Drezgić za remi TSC-a i Čuke

22.10.2022. 21:53
Uroš Drezgić
Uroš Drezgić / Izvor: MN Press
Jedini meč dana.

U jedinom subotnjem duelu odigranom u 16. kolu Mozzartbet Superlige Srbije TSC i Čukarički odigrali su nerešeno u Bačkoj Topoli. Meč je završen rezultatom 1:1.

PLAVCIMA I ĐAVOLIMA PO BOD: Sve se odigralo u poslednjim minutima, a Mančester sigurno zadovoljniji (VIDEO)

MAJSTORI SVOG ZANATA: Rosoneri bez po muke savladali Berluskonijevu Moncu (VIDEO)

ALEKSANDAR POPOVIĆ ZA SD: Pod Petrićem igramo jednostavan, dobar i lep fudbal, Vladimir Stojković je IKONA

Već nakon 12 minuta trener gostiju Dušan Kerkez bio je prinuđen da napravi izmenu. Povredio se Lučić, a na terenu ga je zamenio Janković.

Domaći su poveli u 25. minutu. Strelac je bio Petar Ratkov.

Brđani su do izjednačenja došli u 50. minutu. Ispostavilo se da je gol Uroša Drezgića bio dovoljan za podelu bodova.

TCS nakon 16 odigranih utakmica ima 33 boda na trećem mestu, Čukarički na poziciji niže ima tri boda manje ali i utakmicu manje.

U sledećem kolu, Čukarički dočekuje Novi Pazar, a TCS će u goste Javoru.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda britanska atletičarka Dina Ašer Smit.