ČUKINA LEKCIJA MILOJEVIĆU: Brđani spakovali tri komada Hamarbiju (VIDEO)

05.08.2021. 22:50
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Blistao Marko Docić.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su švedski Hamarbi na stadionu Partizana u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Brđani su slavili rezultatom 3:1 (2:1).

ISTORIJSKI RAZVOD: Vidite kako se Barsa OPROSTILA od Mesija! MOĆNO (VIDEO)

TRENER SOČIJA ISHVALIO CRNO-BELE: Posebno je IZDVOJIO jednog igrača, ON je MAJSTOR!

PUČE STOTKA! Gvardiolina velika želja konačno u Mančester sitiju (VIDEO)

Srpski predstavnik u novoformiranom evropskog takmičenju do prednosti je stigao u 22. minutu. Mladi Đorđe Jovanović je preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora matirao Olivera Dovina.

Hamarbi koji sa klupe predvodi nekadašnji član stručnog štaba Crvene zvezde Miloš Milojević ekspresno je odgovorio. Samo tri minuta kasnije odličan solo prodor u gol je pretvorio Gustav Ludvigson.

Do kraja prvog dela igre videli smo još jedan pogodak. Naime, Marko Docić je u 40. minut svoj tim ponovo doveo do prednosti nakon. Iskusni vezista je odlično reagovao na povratnu loptu Mamea Ndiajea.

Konačan rezultat svoji drugim pogotkom na meču postavio je Marko Docić. Aleksa Janković je odlično prošao po levoj strani i hirurški preciznim dodavanjem uposlio kapitena Čukaričkog - ovom nije bilo teško da povisi na 3:1.

Crno-beli imaju odličnu zalihu pred revanš susret u Švedskoj i na korak su od plej-ofa. Duel na "Tele 2 areni" na programu je narednog četvrtaka od 18.45.