DEBITOVAO GOLOM: Haland zadovoljan - "Odavno sebe zamišljam u Sitiju"

Erling Haland / Izvor: Reuters

Blista posle prvog meča.

Fudbaler Mančester sitija i norveški reprezentativac Erling Haland izjavio je da je zadovoljan debijem u dresu engleskog kluba na meču protiv Bajerna, prenose britanski mediji.

STIGLA ZAMENA ZA LEVANDOVSKOG: Prognoza - davaće 40 golova po sezoni

STARA KOKA, DOBRA JUHA: Bejlu bilo potrebno 20 minuta da izvede čaroliju - postigao prvi gol u Americi (VIDEO)

NAGELSMANE, POKAŽI POŠTOVANJE: Konte ukazao treneru Bajerna da njegova izjava nije korektna

Mančester siti je u Grin Beju pobedio Bajern 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Haland. Dva kluba se trenutno nalaze u SAD gde se pripremaju za početak nove sezone.

- Zadovoljan sam, uvek je dobro kada dajem golove i kada pomažem da tim pobeđuje. Dobro je i da sam konačno prekinuo niz poraza Sitija protiv Bajerna - rekao je Haland.

Norveški fudbaler je istakao da je svestan da se od njega mnogo očekuje u novoj sezoni.

- Gledao sam Siti koji je poslednjih godina igrao bez klasičnog napadača i video sam sebe u tom timu. Zamišljao sam kako bi bilo da sam na terenu sa svim tim igračima. Sada sam tu, želim da dam sve - poručio je Haland.

Mančester siti će narednog vikenda igrati sa Liverpulom za trofej "Komjuniti šild".

BONUS VIDEO: Pogledajte Sofiju Milošević, suprugu Luke Jovića, u teretani