DELIJE U TRANSU: Zvezda ŠAMPION Srbije! (FOTO)

25.05.2019. 20:03
Delije
Delije / Izvor: MN Press

Sve je gotovo.

Kadeti Crvene zvezde savladali su Kiker u Kraljevu rezultatom 4:1 i kolo pre kraja prvenstva i matematički odbranili šampionsku krunu. Biseri Crvene zvezde rođeni 2002. godine savladali su Kiker u gostima i fenomenalnu sezonu ukrasili šampionskim peharom.

NOVA POBEDA ZVEZDE: Crveno-beli SAVLADALI OKK Beograd bez Riversa i Čovića! (FOTO)

SALE ZATRESAO SRBIJU: Selektor Đorđević zapalio društvene mreže ovim TVITOM! O ovome će se tek PRIČATI... (FOTO)

OTVORIO KARTE: Terzić OBELODANIO Zvezdin DUG! (FOTO)

Vođstvo učenicima Slavoljuba Đorđevića je doneo Edvin Eleven u 33. minutu spretnom reakcijom naodnijenu loptu posle intervencije Grujičića.

Crveno-beli su sa golom prednosti otišli na odmor, a domaćin se pogotkom Marinkovića u 51. minutu vratio u igru. Ipak, lopta u mreži Katića dodatno je motivisala šampiona koji je pokgotkom Babića ponovo stekao prednost. Centarfor Zvezde je glavom prosledio loptu sa desnog boka u gol Kikera i najavio slavlje.

Odmah nakon gola, Babić je ustupio mesto Lučiću kojiem je dva minuta bilo potrebno da se upiše u strelce, a tačku na 22. pobedu crveno-belih stavio je Eleven drugim golom.

Pogledajte kako izgleda britanska teniserka Naomi Broudi.