DEMOLIRANJE: Srbija PREGAZILA rivala u kvalifikacijama za EP

05.10.2019. 20:55
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: FSS

Sjajna igra naših fudbalerki.

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije slavila je na gostovanju Severnoj Makedoniji sa 6:0 u utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Po dva gola postigle su Dina Blagojević i Marija Vuković, a mrežu su tresle i Tijana Filipović, odnosno Dejana Stefanović.

ZAKUVALO SE U SUPERLIGI: Crveno i crno-beli na čelu tabele, a nisu Zvezda i Partizan

SRBIJA ČEKA PARAGVAJ U KRUŠEVCU: Orlove možete UŽIVO da gledate po SIMBOLIČNIM cenama

BIO MU JE DIVAN DAN: Ibra ČASTIO sebe za rođendan ZVERINOM od dva miliona dolara (FOTO)

Selektor Predrag Grozdanović je odlučio da poverenje od prvog minuta ukaže sledećim fudbalerkama:

Kostić, Poljak, Damjanović, Slović, Ilić, Mijatović, Stefanović, Filipović, Blagojević, Stanković, Čanković. U drugom poluvremenu su u igru ušle Vuković, Čubrilo i Stojanović.

Makedonke je načela Dina blagojević u četvrtom minutu, a ista fudbalerka je udvostručila prednost Srbije pola sata kasnije. Rezultat na poluvremenu je bio 3:0, a treći gol za našu reprezentaciju je postigla Tijana Filipović.

U prvom minutu drugog poluvremena se u listu strelaca upisala Marija Vuković, koja je bila precizna i 15 minuta kasnije. Konačnih 6:0 je u završnici meča postavila Dejana Stefanović.

Srbija je u kvalifikacijama odigrala dve utakmice do sada i zabeležila je oba trijumfa zahvaljujući kojima se nalazi na vrhu tabele grupe G.

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, lepša polovina Pitera Krauča.