14°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

ČUDO U ZAGREBU - UŠLI U 1/4 LE: Dinamo IZBACIO Totenhem posle 2:0 u Londonu - het-trik Oršića (VIDEO)

18.03.2021. 21:25
FK Dinamo Zagreb
FK Dinamo Zagreb / Izvor: Profimedia

Velike borbe...

Prve četiri utakmice 1/8 finala Lige Evrope donela su uzbuđenja širom travnatih terena Starog kontinenta.

STIŽE NAJJAČA ZABAVA – Osvoji 50 SPINOVA odmah OVDE!

MILIVOJEVIĆ IZNEO APSOLUTNO SVE: "Lično sam zvao Ivanovića i Matića" Želeo da SPASI MUSLINA, ali uzalud

ZBOG ANE RASKINULI Ovu lepoticu je voleo Švajni! Ona je razlog što je rekao Srpkinji: "Ne zanimaš me, hvala!"

KRV NIJE VODA: Majstorija Aleksandra Stankovića u dresu Srbije, Deki će biti presrećan (VIDEO)

Velika drama viđena je u Zagrebu gde je Dinamo protiv Totenhema pokušavao da sustigne londonskih 2:0. I u tome su uspeli, a uspeli su potom i da ih prestignu i plasiraju se u narednu rundu. Bilo je 3:0 u Hrvatskoj, uz het-trik Miroslava Oršića, i to posle produžetaka.

Nakon 90. minuta (i još dodatnih pet nadoknade) na semaforu je stajalo 2:0 za Zagrepčane i otišlo se u produžetke.

Prvi pogodak bio je pravi evrogol - u 62. minutu. Pogledajte i sami kako je to Oršić izveo.

Drugi gol pao je u 82. minutu, ponovo je precizan bio Oršić.

Hrabro je igrao Dinamo i u produžecima. U prvom nisu viđeni golovi, a u drugom je ponovo Oršić bio precizna sa velike udaljenosti.

Igrao se 106. minut, Hrvat je pretrčao od polovine terena do ivice šesnaesterca i postigao je het-trik.

Roma je posao oko plasmana u četvrtfinale LE praktično završila pre sedam dana kada je u prvom meču savladala Šahtjor iz Donjecka sa ubedljivih 3:0.

Ekipa iz Rima nije kalkulisala ni večeras i stigla je do pobede od 1:2.

Dvostruki strelac za Romu bio je Borha Majoral, dok je za Šahtjor precizan bio Žunior Moaris.

Olimpijakos je pokazao zube Arsenalu i posle 1:3 iz prve utakmice, uspeo je da pobedi u Londonu 0:1 golom El Arabija u 51. minutu.

Grci do kraja nisu uspeli da urade ništa više od minimalne, pirove pobede, pogotovo jer su u 82. minutu ostali sa igračem manje kada je isključen Ba.

Molde je u revanšu stigao do pobede nad Granadom od 2:1, ali zbog gola u gostima (prvi meč 2:1 za Špance) nisu uspeli da prođu dalje.