E OVO JE DOBRODOŠLICA: Kanga golčinom dočekao novog trenera (VIDEO)

10.03.2018. 16:24
Gelor Kanga
Gelor Kanga / Izvor: MN Press

Sparta remizirala sa Karvinom.

Gelor Kanga ostao je u lepom sećanju navijačima Crvene zvezde, ali je u zimskom prelaznom roku posle mnogo odlaganja i pregovora otišao u češku Spartu. Tim iz Praga je pre par dana smenio trenera Andreu Stramaćonija zbog loših rezultata i na njegovo mesto postavio Pavela Hapala, a Kanga mu je priredio lepu dobrodošlicu u prvenstvenom meču protiv Karvine.

MILOJEVIĆ: Napredak nas je već pobedio, to dovoljno govori o njima (VIDEO)

Bivši trener Partizana ispred Dejana, a mesto u Kući slavnih Intera dobio je i eks strateg Zvezde (FOTO)

Internacionačlac iz Gabona je u 24. minutu sa nekih 25 metara uputio snažan šut koji golman domaćina Patrik Le Giang nije uspeo da zaustavi, pa je Sparta povela sa 1:0. Ipak, gol Kange nije bio dovoljan za slavlje pošto je domaćin uspeo da izbori remi pogotkom Vagnera u 87. minutu.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.