EP KADETA: Srbija poražena od Nemačke, bez šansi za plasman dalje (FOTO)

08.05.2018. 16:25
Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije
Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: fss

Panceri savladali Orliće sa 3:0.

Kadetska reprezentacija Srbije doživela je danas drugi poraz na Evropskom prvenstvu koje se održava u Engleskoj i tako ostala bez šansi za plasman u četvrtfinale kontinentalne smotre. Orlići su posle minimalnog poraza u prvom kolu od Španije, izgubili sa 3:0 od Nemačke u meču u kojem je sve bilo rešeno u prvom poluvremenu.

VENGER VEĆ NAŠAO NOVI KLUB: Ide u Seriju A! Prvi cilj koji od njega traže je TITULA (FOTO)

VELIKI OBRT: Inijesta ipak neće u Kinu

Pancerima je vođstvo od 1:0 u 18. minutu Džan Bozdogan, da bi do odlaska na odmor Slavković još dva puta kapitulirao pošto je Leon Deđaku pogodio gol Srbije u 24. i u 37. minutu i tako ostavio Nemačku u borbi za poziciju koja vodi u narednu fazu.

Posle dva kola Srbija se nalazi na poslednjem mestu u grupi D bez bodova, a u poslednjem kolu će igrati protiv reprezentacije Holandije.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.