EP ZA MLADE: Furija PRESLIŠALA Pancere u finalu

30.06.2019. 22:49
Prvenstvo Evrope za mlade
Prvenstvo Evrope za mlade / Izvor: Reuters

Sjajna utakmica.

Fudbaleri Španije novi su šampioni Evrope u fudbalu za igrače do 21 godine. Oni su u finalu sa 2:1 pobedili Nemačku.

IZNENAĐENJE: Vejn Runi odabrao najboljeg TRENERA, a to nije Ferguson

PRAVA BOMBA: Iz PSŽ-a u Juventus! (FOTO)

MIJATOVIĆ OTKRIO DETALJE POSLE ČUVENE PREČKE: Tešile su me kolege, ali bili su SREĆNI jer nisu oni PROMAŠILI PENAL (VIDEO)

Strelci za Crvenu furiju bili su Ruiz u 7. i Olmo u 62. minutu, dok je ispostaviće se počastni pogodak za Pancere delo Amirija. Španci su kontrolisari igru i rezultat, ali pogodak Nemačke dva minuta pre kraja doneo je malo neizvesnosti. Meč je inače sudio naš arbitar Srđan Jovanović.

Pogledajte kako izgleda Nina Seničar, bivša devojka italijanskog napadača Marka Borijela