12°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

FESTIVAL JEDANAESTERACA: U TRILERU Bačka savladala Spartak, viđena čak ČETIRI penala (FOTO)

29.07.2018. 19:05
FK Bačka
FK Bačka / Izvor: MN Press
Neverovatna utakmica.

Fudbaleri Bačke su na svom terenu savladali ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:1. Ono što je bilo neverovatno jeste to što je glavni sudija na tom meču Novak Simović pokazao čak četiri puta na belu tačku. Po dva penala imali su domaći tim i ekipa iz Subotice.

OLGA POKORILA MOSKVU! Srpska teniserka osvojila prvu WTA titulu (VIDEO+FOTO)

POSLE NAJVEĆEG USPEHA U KARIJERI: Evo koliko će Olga napredovati na WTA listi (FOTO)

Spartak je poveo u prvom poluvremenu preko Savkovića došao sa bele tačke u prednost. Domaćin se nije predavao pa je Makarić na startu drugog dela poravna o rezultat. Savković je u 68. minutu imao novu šansu sa 11 metara, ali nine bio precizan. Ubrzo je stigla kazna, koju je Mićić u 71. minutu iskoristio i sa bele tačke doneo trijumf Bačkoj.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.