18°C
21.05.2024.
117.1131
107.611

KAKVO PONIŽAVANJE RADONJIĆA: Hrvat zamenio Srbina posle samo 14 minuta na terenu (VIDEO)

28.02.2023. 21:44 22:50
Nemanja Radonjić
Nemanja Radonjić / Izvor: Profimedia

Srbi u glavnim ulogama u gradskom derbiju Torina.

Juventus je savladao Torino 4:2 (2:2) u poslednjoj utakmici 24. kola Serije A u vrlo uzbudljivom gradskom derbiju.

TOP 3 DOBITAKA: ONI SU BILI SUPERIORNI U FEBRUARU - EVO KAKO SU „ZARADILI“ PRVI MILION!

UGOVOR ŽIVOTA I LOVA DO KROVA: Mitrogol potpisuje za velikana

MOJI IGRAČI SU RASPUŠTENA BANDA: Lalatoviću pukao film i najavio da bi mogao da ode iz Niša

“Bikovi” su poveli u gradskom derbiju pogotkom Karamoha već u drugom, a izjednačio je Kvadrado u 16. minutu.

Kolumbijac je spretno reagovao i uz pomoć defanzivca Torina Rodrigeza matirao Vanju Milinković-Savića.

Pogotku Kvadrada je prethodila efektna asistencija Filipa Kostića koji je u stilu Dragana Džajića “izlomio” fudbalera gostiju Singa i prebacio loptu na desnu stranu kaznenog prostora.

Torino je stigao do nove prednosti preko Sanabrije u 43. minutu kojem je asistirao Ivan Ilić, ali je Juventus u nadoknadi vremena uspeo ponovo da donese rezultatski egal golom Danila.

"Stara dama" je u drugom poluvremenu uspela da preokrene rezultat i da pogocima Bremera u 71. i Rabioa u 81. minutu dođe do tri boda.

Dušan Vlahović je u 49. minutu pogodio prečku, a svoje mesto na terenu je ustupio Kinu u 86. minutu. Prvi meč po povratku u Juventus odigrao je Pol Pogba koji je dobio šansu u poslednjih 20-ak minuta gradskog derbija.

Sa druge strane, Milinković-Savić i Ilić su proveli 90 minuta na terenu u dresu Torina, dok je Nemanja Radonjić igrao samo od 60. do 74. minuta, kada ga je trener Ivan Jurić iznenada zamenio posle nepunih 15 minuta.