DERBI 'EVROPLJANA' PRIPAO TSC-U: Čuka pala na svom terenu posle godinu dana, kiksnula i Vojvodina

05.11.2023. 17:45
Aleksandar Ćirković
Aleksandar Ćirković / Izvor: MN Press

Interesantno nedeljno popodne.

U derbiju nedeljnog programa 14. kola Superlige Srbije, TSC je sa 2:0 (1:0) pobedio Čukarički na Banovom brdu.

TRENER NOVOG PAZARA SAMOUVEREN PRED DOLAZAK PARTIZANA: "U super smo stanju, jedva čekamo da počne"Siniša Dobrašinović

BOGDANOVIĆ U SVOM STILU: Zvezda je puna Kulibalija, to je pokazala u Evropi! Partizan će da bude prvi do kraja jeseni, a na proleće...Rade Bogdanović

DULJAJ OTKRIO - TROJICA POD UPITNIKOM ZA PAZAR: Kamion sa jajima je spreman prvi put kada kiksnemoIgor Duljaj, FK Partizan

Posle tačno godinu dana od utakmice sa Crvenom zvezdom novembra 2022. godine, Čukarički je poražen na domaćem terenu.

Poraz Brđanima naneo je aktuelni vicešampion Srbije, koji je postigao po jedan gol u oba poluvremena, najpre je to učinio Ćirković u 23, potom Cvetković u 83. minutu.

Ekipa iz Bačke Topole, zanimljivo, prekinula je seriju bez pobeda i prvi put od 16. septembra upisala maksimalan učinak.

Istog popodneva u Novom Sadu, Vojvodina je neprijatno iznenadila svoje navijače odigravši samo 2:2 sa pančevačkim Železničarom, iako je vodila 2:0.

Milosavljević u 12. i Vukanović u 14. minutu su doneli lepo vođstvo "Lalama", ali je u nastavku usledio poptuni šoka po Novosađane - gol Šušnjara u 64. minutu i Lakićevića desetak minuta kasnije.

Izuzetno važan bod tako nose Pančevci kući.