KRAGUJEVČANI BEZ ŠANSE: Poker Čuke na Banovom brdu

03.12.2023. 15:13
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Sve je rešeno u prvom poluvremenu.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su kao domaćini kragujevački Radnički rezultatom 4:1 u meču 17. kola Superlige Srbije.

OGLASILA SE KORDOBA: Evo u kakvom je stanju GudeljDragiša Gudelj

OGLASILA SE KORDOBA: Evo u kakvom je stanju Gudelj

STIGAO JE I PRVENAC: Izvukli smo  pouke i arhivirali Frenk Kanute

STIGAO JE I PRVENAC: Izvukli smo  pouke i arhivirali

POZNATA JE I SATNICA: Evo kada Srbija igra svoje mečeve na EVRUDragan Stojković

POZNATA JE I SATNICA: Evo kada Srbija igra svoje mečeve na EVRU

Već u osmom minutu Đorđe Ivanović je postigao prvi gol na meču, a asistent je bio Igor Miladinović. Luka Adžić je u 35. minutu realizovao penal, a u 42. je asistirao Mihajlu Cvetkoviću za 3:0.

Na 4:0 povećao je Miladinović minut kasnije posle asitencije strelca prvog gola Ivanovića i tad je bilo jasno da će Čukarički stići do druge uzastopne pobede u Superligi. Počasni gol za goste dao je je rezervisa Vadži Sahli u 87. minutu.

Radničkom je ovo drugi poraz težak poraz u sedam dana, prethodno su poraženi rezultatom 0:4 kod kuće od Novog Pazara. Čukarički je sad šesti sa 23 boda, dok je Radnički 11. sa 18.

U narednom kolu Čukarički će u goste Javoru, rivalu koga će već u sredu dočekati u osmini finala Kupa Srbije, dok će Radnički prvo u sredu u Kupu dočekati Smederevo, a zatim u prvenstvu biti domaćin TSC-u.