FUDBALSKI DOCENT HARA I ENGLESKOM: Ivić slavio na debiju i doveo ekipu na PRVO MESTO TABELE (VIDEO)

11.09.2020. 22:50
Vladimir Ivić
Vladimir Ivić / Izvor: MN Press

Svaka čast, majstore.

Fudbaleri Votforda pobedili su Midlzbro 1:0 na startu nove sezone Čempionšipa. Vladimir Ivić, koji se od ove sezone nalazi na čelu "stršljenova", debitovao je trijumfom na klupi ekipe koja je prošle godine ispala iz Premijer lige.

SANOGO SLOMLJEN, RAZOREN, NEUTEŠAN: Objasnio šta se desilo u kobnoj sekundi, nije imao izbora

NIJE STIGAO NA KONFERENCIJU ZBOG MAJČINE OPERACIJE: Detalji koji se nisu znali, Stanković emotivan pred novinarima

TEŠKA POVREDA ZASENILA POBEDU ZVEZDE: "Pesimisti smo, iskreno..." I Stanković ima svojih zamerki

Votford, koji je prethodnih pet godina igrao u Premijer ligi, do pobede je došao zahvaljujući golu Krejga Katkarta u 11. minutu.

Visoki štoper odlično se postavio i glavom savladao Markusa Betinelija.

Midlzbro je do poluvremena imao veliku šansu preko Brita Asombalonga koji je nanizao nekoliko fudbalera, potom šutirao u donji levi ugao, ali je Foster odličnom intervencijom sprečio izjednačenje.

U nastavku duela, tačnije u drugom poluvremenu nismo videli mnogo od fudbala. Gosti su očekivano bili aktivniji, napadali su i imali više šuteva u gol, međutim mreža ekipe srpskog trenera je mirovala.

Kako je ovo bila prva utakmica nove sezone, Votford će prenoćiti kao prvoplasirana ekipa Čempionšipa.