25°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

PAO JE VELIKI BRAZIL: Srbija dala ČAK 3 gola Selesau, nije primila NIJEDAN (VIDEO)

10.04.2019. 19:46
Futsal
Futsal / Izvor: Foto: FSS

Sledeća utakmica je u petak.

Futsal reprezentacija Srbije odigrala je prijateljsku utakmicu sa Brazilom i pobedila sa 3:0 golovima Marka Pršića (dva) i Dragana Tomića. Trijumf Orlova, bez obzira što je reč o prijateljskom duelu, veliko je iznenađenje s obzirom na renome protivnika koji je nedavno pobedio Portugaliju u dva meča sa ukupnih 10:1.

Posle meča u niškoj dvorani "Čair", dve selekcije odigraće novi meč, u beogradskoj "Štark Areni". Taj duel zakazan je za petak (19.00).

POSLE UVREDLJIVOG SKANDIRANJA NAVIJAČA: Partizan DRASTIČNO kažnjen!

UEFA DALA PARE ZVEZDI: Počeli radovi, Marakana će izgledati kao najmoderniji evropski stadioni (VIDEO)

PRIPREMA ZA ČUKARIČKI: Savo poveo ekipu van Beograda, pogledajte i gde (VIDEO)

Srbija je povela četiri minuta pre kraja prvog poluvremena. Snažno je šutirao Slobodan Rajčević, golman Selesaoa je odbranio ali je lopta pala na nogu Pršića. Ubacio je u mrežu, za prednost od 1:0. Vođstvo je povećano u 31. minutu, kada je Rajčević ostavio loptu Tomiću, za 2:0. Konačan rezultat postavio je Pršić. Iskoristio je situaciju, kada je golman Guita napustio "radno mesto". Srpskom reprezentativcu nije bilo teško da pošalje u nebranjenu mrežu.

SRBIJA - BRAZIL 3:0

STRELCI: Pršić 16, Tomić 31, Pršić 39.

DVORANA: "Čair" (Niš)

SUDIJE: Petar Radojčić, Đorđe Petrović, Oliver Nikolić (Srbija)

SRBIJA: Aksentijević, Rajčević, Pršić, Simić, Tomić, Rakić, Antonić, Petrov, Matijević, Vesić, Ramić, Lazarević, Vukadinović, Radovanović, Koljajić.

BRAZIL: Guita, Daniel, Bateria, Ferao, Gadeia, Marlon, Ronaljo, Rato, Santana, Fernando,Marlon, Paradinski, Fits.

Pogledajte i kako izgleda Natalija Ilić, devojka srpskog fudbalera Sergeja Milinković-Savića