19°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

BUKARI JE JUNAK GANE: Ušao s klupe, pa ISTOG MINUTA pokazao koliki je znalac (VIDEO)

27.03.2023. 20:37
Bukari
Bukari / Izvor: Foto: Twitter printscreen/ George Addo Jnr

Vrlo lepo se snašao Zvezdin fudbaler.

Fudbaler Crvene zvezde Osman Bukari postigao je gol u dresu reprezentacije Gane protiv Angole i postavio konačnih 1:1.

OTVORILA SE FIFA: Klubovima više novca sa Mondijala

SKANDAL NA POMOLU: Odložen žreb za Svetsko prvenstvo

PRISTAJE I NA SMANJENJE PLATE: Obamejang želi da se vrati u Barselonu

On je meč počeo sa klupe, a samo minut pošto je kročio na teren doneo je bod Crnim zvezdama na teškom gostovanju u Angoli.

Osman Bukari je tako postigao treći gol na 11 nastupa za Ganu. Prvenac je ipsaso protiv Madagaskara, a zanimljivo je da je svaki put bio strelac kada je ulazio sa klupe. On je danas u 71. minutu zamenio Mohameda Kudusa koji za nešto više od sat vremena igre nije uspeo da pokaže ništa. Baš kao ni Kamaldin Sulemana, Antoan Semenjan i Džordan Aju.

Angola je početkom drugog poluvremena povela iz penala golom Lukasa Žoaoa. Bili su domaći fudbaleri na dobrom putu da savladaju četu Krisa Hjutona, ali je Mohamed Kudus uspeo da poravna rezultat.

Vredi pomenuti da je fudbaler Spartaka iz Subotice Edmundo Ado proveo na terenu 71. minut kada ga je zamenio vezista Anderlehta Madžidu Ašimeru.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Nora Segura, bivša devojka Tima Hauarda.