GAZE SVE REDOM: Orlići ostvarili sedmi vezani trijumf i nalaze se na korak od EP! (VIDEO)

07.09.2018. 19:53
Ivan Šaponjić
Ivan Šaponjić / Izvor: MN Press

Vi ste naša budućnost.

Mlada reprezentacija Srbije savladala je sa 2:1 na svom terenu u Novom Sadu vršnjake iz Makedonije. Orlići su poveli golom Ivana Šaponjića u prvom poluvremenu, međutim, izjednačujući gol za Makedonce postigao je Kostadinov sredinom drugog dela. Ipak, pobedu Orlićima na ovom meču doneo je Lazar Ranđelović deset minuta pred kraj utakmice. Srbija je ovom pobedom u grupi sedam kvalifikacija za prvenstvo Evrope veoma blizu plasmana na šampionat starog kontinenta, pošto izabranici Gorana Đorovića tri kola pred kraj imaju skor od sedam pobeda iz isto toliko duela i nalaze se na prvom mestu sa 21. osvojenim bodom.

NEPOBEDIVO SRCE: Crveno-beli su tada IZNENADILI sve, NIKO nije mogao da veruje svojim očima, a posebno GROBARI

NI U RUSIJI MU NIJE JASNO: Nemam pojma zašto sam u Partizanu pao u drugi plan (FOTO)

Mladi fudbaleri Srbije su pobedom nad Makedoncima već jednom nogom na prvenstvu Evrope. Izabranici selektora Gorana Đorovića, ostvarili su i sedmi vezani trijumf i suvereno drže lidersku poziciju u grupi. Iako su poveli u ranoj fazi meča, Makedonija je strpljivom igrom izjednači i dođe na korak od boda. Da to ne bude tako pobrinuo se Lazar Ranđelović koji je golom u 80. minut meča doneo novi trijumf Srbiji.

Naredni meč Orlići će odigrati protiv Rusije kao gost 11. septembra.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.