SMS NAČEO, MITROVIĆ DOKUSURIO: Sergej GOLČINOM zatresao mrežu, Mitrović bacio na kolena Ronaldov Al Nasr (VIDEO)

01.12.2023. 20:42
SMS
SMS / Izvor: Foto: TwitterPrintscreen/@@abongo_jr

I to glavom...

Srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić koji brane boje saudijskog Al Hilala večeras su u Rijadu odigrali sjajan meč protiv Al Nasra Kristijana Ronalda i Sadija Manea. Konačan rezultat bio je 3:0 u korist Hilala, a golove su postizali srpski reprezentativci.

OKRENULI SE PROTIV NJEGA: Tri asa Real Madrida traže ODLAZAK Karla Anćelotija!Karlo Anćeloti

OKRENULI SE PROTIV NJEGA: Tri asa Real Madrida traže ODLAZAK Karla Anćelotija!

"TO ŠTO SU ONI URADILI JE ZA ANALE" Trener Napretka ovim rečima najavio meč sa Zvezdom Vladimir Gaćinović

SUPERLIGA SRBIJE: Novi Pazar nošen "partizanovcima" bolji od Javora Sejduba Suma

SUPERLIGA SRBIJE: Novi Pazar nošen "partizanovcima" bolji od Javora

Nakon napetog prvog dela igre u kojem su se ređale šanse i sa jedne i sa druge strane, a na odmor se otišlo bez golova, usledila je ofanziva Hilala.

Nizale su se šanse, da bi u 65. minutu, sjajan centaršut realizovao Sergej Milinković - Savić, glavom sa nešto više od deset metara.

Pogledajte kako je to izgledalo.

Nakon poništenog gola Ronalda u 70. minutu, u samom finišu meča usledila je rapsodija srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića.

U 90. minutu izveli su korner fudbaleri Al Hilala, Al Davsari je centrirao, Mitrović je malo jače odgurnuo Ronalda, kao što je to radio u Premijer ligi, a onda je glavom postigao pogodak.

Zatim je u 92. minutu Mitrović ponovo bio strelac za potop Al Nasra.