GOLEADA U MONPELJEU: Le Talek sjajnim SKOKOM najavio novi poraz PSŽ-a (VIDEO)

30.04.2019. 21:20
Damjan Le Talek / Izvor: Profimedia
Spektakl na Mosonu.

Fudbaleri Monpeljea savladali su PSŽ sa 3:2 u zaostaloj utakmici 34. kola francuske Lige 1 na svom "Mosonu". Bivši fudbaler Crvene zvezde igrao je svih 90 minuta za Monpelje i najzaslužniji je za prvi pogodak koji je ipak pripisan Kimpembeu, kao autogol. Četa Tomasa Tuhela je još jednom ispustila prednost, slično kao u finalu Kupa Francuske kada su za vikend poraženi od Rena posle slabijeg izvođenja jedanaesteraca.

SUPERLIGA SRBIJE: Haskićev HET TRIK za preokret i NOVU pobedu Radničkog

NIJE SE IZVUKAO: Prevarant nad prevarantima IPAK optužen zbog NEVEROVATNOG simuliranja (VIDEO)

MILOVANOVIĆ U PROBLEMU: Mladost bez KLJUČNOG igrača, ozbiljno oslabljena u Humskoj (FOTO)

PSŽ je poveo autogolom Ojonge, već u 12. minutu. Devet minuta kasnije, domaći su imali slobodan udarac sa desne strane, usledio je centaršut u srce kaznenog prostora, gde je Le Talek sjajno skočio i zahvatio loptu koja se od Kimpembea odbila u mrežu pored nemoćnog Bufona.

Kako je Monpelje postigao prvi gol možete pogledati u videu.

Još efikasniji fudbal viđen je u drugom delu. Anhel Di Marija u 62. minutu donosi novu prednost PSŽ-u, koji je pri rezultatu 2:1 propustio nekoliko stopostotnih šansi. To su domaći znalački kaznili, najpre u 80. minutu preko Deloa, da bi Kamara pet minuta pre kraja postavio konačan rezultat.

Parižani su na taj način upisali treći poraz u poslednja četiri prvenstvena susreta, a računajući sva takmičenja pobedili su samo jednom u poslednjih sedam mečeva. Monpelje je ovim trijumfom ostao u trci za plasman u Evropu.

Pogledajte kako izgleda Dragana Rukavina, supruga reprezentativca Srbije Antonija Rukavine