SUPERLIGA SRBIJE: Haskićev HET TRIK za preokret i NOVU pobedu Radničkog

30.04.2019. 20:10
FK Radnički Niš, Nermin Haskić
FK Radnički Niš, Nermin Haskić / Izvor: MN Press

Poveo je domaćin.

Odigrana je prva utakmica 34. kola plej-ofa Superlige Srbije. Radnički je gostovao Proleteru, a rezultat je bio 3:2 u korist Nišlija. Najzaslužniji za trijumf bio je Nermin Haskić sa tri pogotka.

DANI ODLUKE NA MARAKANI: Milojevića su pitali o ODLASKU iz Zvezde! u DVE reči sve je rekao (FOTO)

DA LI ĆE GA POSLUŠATI: Vučelić i Karadžić se posvađali, Milošević ima poruku za obojicu

NIJE SE IZVUKAO: Prevarant nad prevarantima IPAK optužen zbog NEVEROVATNOG simuliranja (VIDEO)

Poveli su Novosađani golom Srđana Vujaklije, u 31. minutu, a onda je u drugom poluvremenu usledio preokret. Haskić je u roku od četiri minuta dao dva gola, u 50. i 54. minutu. Izjednačio je Nemanja Čović u 61. minutu, a konačan rezultat je postavio Haskić u 71. Podsetimo, i prethodni meč dva kluba je došao "iz keca u dvojku".

STIGAO IZVEŠTAJ IZ NOVOG SADA: Bićete u ŠOKU kad vidite šta je napisao delegat sa meča o kojem BRUJI Evropa (VIDEO)

Zbog toga je Proleter nedavno kažnjen.

NEREGULARNOSTI U SRPSKOM FUDBALU: Sada postoji i SPISAK ČUDNIH mečeva! Pale su i prve KAZNE

Nišlije su sada smanjile prednost vodeće Crvene zvezde na tri boda, ali ekipa Vladana Milojevića ima meč manje. U sredu (16.00) ih čeka duel sa Vojvodinom u Novom Sadu.