GOLMAN ZVEZDE OTKRIO: Uverio sam se u NEKE stvari! (FOTO)

03.07.2017. 14:59
filip-manojlovic
filip-manojlovic / Izvor: Srbija Danas

Crveno-bele u četvrtak čeka gostovanje na Malti.

Fudbalere Crvene zvezde u četvrtak očekuje revanš na Malti, u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Premijerni susret pred Delijama, tim sa Marakane glatko je rešio u svoju korist, bez primljenog gola (3:0), što je najviše obradovalo povratnika na gol Filipa Manojlovića.

BIO JE TO VELIKI ŠOK: Dve godine su prošle od gubitka Gorana Gogića (VIDEO)

ONI ĆE DELITI PRAVDU: Objavljen spisak sudija Superlige za sezonu 2017/18 (FOTO)

Filip Manojlović
Filip Manojlović / Izvor: MN Press

ZVEZDA TRAŽI DVE: Partizan HOĆE 4 TITULE! (FOTO)

- Drago mi je što smo novu sezonu započeli pobedom bez primljenog gola. Ovakve utakmice znaju da budu najteže za golmane, jer iako Florijana nije imala mnogo šansi, koncentracija je morala biti na nivou svih 90 minuta. Gol u gostima je u ovakvom takmičenju često veoma bitan, zato nije smeo da se desi nijedan trenutak nepažnje. Napravili smo dobar rezultat i na nama je da ga potvrdimo na Malti i plasiramo se u drugi krug - istakao je Manojlović za Zvezdin sajt.

Čuvar mreže crveno-belih propustio je veliki deo priprema, zbog obaveza u mladoj reprezentaciji Srbije na Evropskom prvenstvu u Poljskoj.

- Došao je novi trener, došli su i neki novi igrači ali mislim da sam se brzo uklopio, ako se tako može reći. Pričali su mi da se na Zlatiboru odlično treniralo, a sad sam se uverio u to. Šef mi je ukazao poverenje od prvog minuta nove sezone i na meni je kao i na ostatku ekipe da to opravdamo što boljim igrama - kaže Filip Manojlović.