16°C
30.04.2024.
117.1117
109.3684

Grujić dobio šansu u Premijer ligi posle 7 meseci, a o ovom njegovom potezu bruji Engleska! (VIDEO)

24.04.2017. 07:33
Marko Grujić
Marko Grujić / Izvor: Profimedia

Menadžer Liverpula Jirgen Klop "gurnuo u vatru" Srbina protiv Kristal Palasa.

Posle nekoliko utakmica provedenih na klupi za rezerevne igrače Marko Grujić je konačno dobi šansu u ekipi Liverpula. Srpski vezista zaigrao je za „redse“ od 84. minuta duela Premijer lige sa Krsital Plasom, koji je tim Jirgena Klopa izgubio rezultatom 2:1.

TEK SAD ĆE DA GA MRZE: Mesi presudio Realu u poslednjim sekundama, a tek onda je PROVOKACIJOM PONIZIO Madriđane! (VIDEO+FOTO)

Vučelić ŽESTOKO ISPROZIVAO Zvezdu i ZAPRETIO reakcijom Partizana

Bivši vezista Crvene zvezde nije uspeo da u finišu meča pomogne svom timu da spreči senzaciju na „Enfildu“, a može da se kaže da je imao i sreće jer je u 89. minutu oštro startovao na Džejmsa Tomkinsa i dobio žuti karton.

Posle pregledanog snimka utisak je da je mladi reprezentativac Srbije dobro prošao jer je sudija Mariner mogao da se odluči i za oštriju kaznu, odnosno crveni karton.

Ovo je bio prvi Grujićev meč u seniorskom timu Liverpula još od kraja novembra i duela sa Lidsom u Liga kupu, kada se  povredio i morao je na višemesečnu pauzu.

Podsetimo, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde prethodno je u Premijer ligi dobio šansu samo na utakmicama sa Barnlijem i Halom, a to je bilo još pre sedam meseci.

BRUTALNO: Ovakvu GOLČINU Nemanje Matića do SADA niste VIDELI (VIDEO)