19°C
16.05.2024.
117.1192
107.5969

GVANGŽU KONAČNO POBEDIO: Pogledajte URNEBESNO slavlje Piksija posle gola u 97. minutu (VIDEO)

12.04.2019. 17:47
Dragan Stojković
Dragan Stojković / Izvor: MN Press

Neverovatan trijumf.

Fudbaleri Gvangžua ostvarili su prvu pobedu posle pet kola kineskog prvenstva savladavši Šangaj Šenhu sa 2:1, pogotkom u 97. minutu. Piksi je veoma emotivno proslavio pobedonosni pogodak postignut nakon gužve posle kornera autogolom gostiju.

GALIJANI BEZ DLAKE NA JEZIKU: Berluskonijev Milan bi se danas borio za OPSTANAK, evo koji je razlog (FOTO)

POSLE ITALIJE SPREMNI I ZA ENGLESKU: Gazda PSŽ-a spreman da kupi klub na Ostrvu (FOTO)

SIMEONE BEZ PARDONA: Kazna za Koštu je okrutna (FOTO)

Tada je nastao delirijum na stadionu. Jedan od najsrećnijih je bio trener domaćih Dragan Stojković Piksi. On je odmah bacio kačket, a potom je skakao po terenu. Kao da mu je pao kamen sa srca jer je njegova ekipa konačno pobedila.

Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu. Poveo je Gvangžu golom Zahavija u 65. minutu, a izjednačio je Igalo u 90. iz penala.

Piksijev Gvangžu je u prva četiri kola ostvario dve pobede i dva remija, a srpski trener je jedan od najplaćenijih na svetu obzirom da mu kineski Superligaš plaća sedam miliona evra po sezoni.

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga engleskog fudbalera Pitera Krauča.