HAOS U DERBIJU: Navijači ULETELI na teren! Krenuli u žestok OBRAČUN, momentalni PREKID (VIDEO)

18.09.2021. 19:27
navijači
navijači / Izvor: Profimedia

Nezapamćeno.

Nije prvi put da se utakmice prvenstva u Francuskoj prekidaju zbog ispada navijača.

Krajem prethodnog meseca nemiri su viđeni u duelu Nice i Olimpika iz Marselja, zbog čega je meč završen upadom huligana na teren, a danas je isti epilog usledio u derbiju severa između Lansa i Lila.

SVECI ŠOKIRALI GVARDIOLU: Liverpul bez problema sa Palasom, budi se Arsenal

OBRAČUN SRBA U ČEMPIONŠIPU: Paunović SRUŠIO lidera!

KRAJ AGONIJE: Čudo se DOGODILO, superligaš ostvario prvu POBEDU u sezoni!

Preciznije, navijači Lansa su upali na teren kako bi se obračunali sa navijačima gostiju na suprotnoj strani.

Meč pred 40.000 ljudi je prekinut, da bi posle dugog razmatranja šta i kako dalje, nastavljen, pa je domaćin trijumfovao sa 1:0 golom Frankovskog u 75. minutu, na dodavanje Kakute.

Rezultat je mogao da bude ubedljiviji u korist Lansa, ali je pogodak koji je postigao Said četiri minuta kasnije, poništen nakon intervencije VAR-a.

Podsetimo, duel Nice i Olimpika koji je igran 22. avgusta, prekinut je kada su navijači domaćih pogodili flašom u leđa Dimitrija Pajea, igrač Marselja je uzvratio bacivši flašu na stranu odakle je i doletela, da bi posle toga huligani Nice u stampedu počeli da jure njega i gostujuće igrače po terenu.

Pošto su se dokopali svlačionice, fudbaleri iz Marselja su odbili da izađu na teren i nastave utakmicu.

Pogledajte kako izgleda crnogorska teniserka Danka Kovinić.