TRENUTNA POZICIJA IH VODI U EVROPSKU ELITU: Totenhem na jedvite jade slavio protiv Barnlija (VIDEO)

15.05.2022. 15:47
FK Totenhem Hotspur, Hari Kejn, Son
FK Totenhem Hotspur, Hari Kejn, Son / Izvor: Reuters
Kejn precizan sa bele tačke.

U prvom nedeljnom meču 37. kola Premijer lige Totenhem je na svom terenu savladao Barnli i pobedu upisao minimalnim rezultatom 1:0.

HUMANOST SA „BELE TAČKE“ – Meridian okupio zvezde našeg sporta, javne ličnosti i duplirao iznos donacija!

POSLEDNJI POZDRAV LEGENDI: Zvezda se oprostila od Ostojića

"IZVISILI" ZA VLAHOVIĆA SAD IMAJU DRUGO REŠENJE: Arsenal dovodi napadača za 60 miliona

Ekipa Antonija Kontea slavila je pogotkom Harija Kejna sa bele tačke.

Od prvog momenta je Totenhem krenuo agresivno, nizali su se šutevi ka golu, kontrola poseda lopte se nije ni dovodila u pitanje, ali gola nije bilo.

Igrao se četvrti minut nadoknade kada je, nakon prilike za Kejna neko iz odbrane Barnlija igrao rukom. Nakon duge provere snimka upravo je Kejn stao oči u oči sa golmanom i sa bele tačke postigao, ispostavilo se, jedini gol. Igrao se osmi minut nadoknade.

Imao je Totenhem brojne prilike i u drugom poluvremenu, ali promene rezultata ni nakon 21 lopte upućene ka golu nije bilo.

Totenhem će bar do ponedeljka uveče biti na mestu koje vodi u Ligu šampiona – na četvrtoj poziciji Pevci imaju 68 bodova, dva više i meč više u odnosu na Arsenal.

Barnli na prvom mestu iznad linije ispadanja ima 34 boda i van opasne zone drži ga sada samo bolja gol razlika u odnosu na Lids. Oba toma imaju po 36 odigranih utakmica.