KUP KRALJA: Valensija se prošetala kroz Hihon

18.01.2023. 21:44
Edison Kavani
Edison Kavani / Izvor: Profimedia

Rutinska pobeda.

Fudbaleri Valensije pobedili su u gostima ekipu Sporting Hihona rezultatom 4:0 i tako se plasirali u četvrtfinale Kupa kralja u Španiji.

DOSTA MU JE BARSELONE: Depaj u Atletiku, cena sitnica

AMERIKANCI PROBAJU NOVE SNAGE PROTIV SRBIJE: Čak 13 DEBITANATA izlazi na megdan Piksijevim momcima

BAVARCI SE POHVALILI: Ibrahimović POTPISAO za Bavarce

Pobednika je rešin već u prvom poluvremenu kada su došli do 3:0.

Već u 10. minutu Edison  Kavani je pogodio mrežu za 1:0. U 21. minutu Valensija je odradila munjevitu kontru, Klajvert je primio loptu na svojoj polovini prošao do gola i prebacio golmana za 2:0.

Sve je bilo gotovo kada je u 39. minutu Lino proigrao Kavanija koji je svojim drugim golom povećao na 3:0.

U 64. minutu Duro je proigrao Lina na petercu koji je samo prosledio loptu u mrežu za 0:4.

Valensija se u četvrtfinalu pridružila Real Sosijedadu i Sevilji, koji su u utorak pobedili Majorku i Alaves za plasman u narednu rundu.

Najnovije vesti o fudbalu pročitajte OVDE.